Home

поддържане Компресиране мундщук световно първенство по щанги опрашител Крия оставащ

Щангистите записаха световно без медал

Позор! Щангисти пропускат световно първенство, ММС не дава пари

Сребро за варненския щангист Христо Христов от Световното първенство в  Саудитска Арабия - Спорт
Сребро за варненския щангист Христо Христов от Световното първенство в Саудитска Арабия - Спорт

БТА :: Ангел Русев се нареди на шесто място на Световното първенство по  вдигане на тежести в Колумбия
БТА :: Ангел Русев се нареди на шесто място на Световното първенство по вдигане на тежести в Колумбия

Карлос Насар коментира скандала с подкупа в щангите - Gol

Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини  от DNES.BG
Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини от DNES.BG

Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на  Световното по вдигане на тежести
Христо Христов донесе МЕДАЛ на България! Остана близо до голямата мечта на Световното по вдигане на тежести

БНТ3 излъчва Световното първенство по вдигане на тежести - Българска  национална телевизия
БНТ3 излъчва Световното първенство по вдигане на тежести - Българска национална телевизия

Българин остана пети на Световното по вдигане на тежести в категория до 67  кг. ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Българин остана пети на Световното по вдигане на тежести в категория до 67 кг. ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Световно първенство по щанги Архиви - 7 Dni Sport

Световното първенство по вдигане на тежести - пряко на btvsport.bg - bTV  Спорт
Световното първенство по вдигане на тежести - пряко на btvsport.bg - bTV Спорт

България завърши с пето място световното по щанги за кадети - По света и у  нас - БНТ Новини
България завърши с пето място световното по щанги за кадети - По света и у нас - БНТ Новини

България със световен вицешампион на щанги при младежите - По света и у нас  - БНТ Новини
България със световен вицешампион на щанги при младежите - По света и у нас - БНТ Новини

Пари няма – действайте" е положението в щангите - Други

Пак промениха категориите във вдигането на тежести - Новини СЕГА

Търсене на: - БНР Новини

Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство -  Новини СЕГА
Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство - Новини СЕГА

Валентин Генчев се нареди 7-и на Световното по щанги

Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт -  Телеграф
Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт - Телеграф

Стартирахме с бронз световното по щанги

Слабо начало за българите на световното по щанги - Спорт - БНР Новини

Карлос Насар, който върна българското вдигане на тежести на световния връх

Вальо Генчев остана пети на световното по щанги - Gol

Четирима българи ще участват на първата онлайн Световна купа по вдигане на  тежести - Още спорт - Други спортове - Gong.bg
Четирима българи ще участват на първата онлайн Световна купа по вдигане на тежести - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Коронавирус спря Христо Христов за световното по вдигане на тежести - Труд

Щангистите останаха без медал в двубоя на световното в Саудитска Арабия

България без голям медал на Световното по щанги | Вестник "ДУМА"

Коронавирус спира Христо Христов за световното в Богота - По света и у нас  - БНТ Новини
Коронавирус спира Христо Христов за световното в Богота - По света и у нас - БНТ Новини

Два златни медала за България на световното по щанги за кадети -  Mediapool.bg
Два златни медала за България на световното по щанги за кадети - Mediapool.bg

България домакин на европейското по вдигане на тежести през 2022 година -  Още спорт - Други спортове - Gong.bg
България домакин на европейското по вдигане на тежести през 2022 година - Още спорт - Други спортове - Gong.bg