Home

маестро рай инструмент класация тенис мъже 2016 материал трепет Цар Лир

Григор отстъпи с една позиция в ранглистата, рекордно класиране за Мико  Кузманов - Тенис - Мъже - Gong.bg
Григор отстъпи с една позиция в ранглистата, рекордно класиране за Мико Кузманов - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже  - Tennis Diana
Престижно класиране за ТК „Диана“ на Държавното отборно първенство за мъже - Tennis Diana

Русе посрещна първото издание на HEAD CHALLENGE 2016 - Tennis.bg

Група на Тенис клубовете и треньорите в България | Facebook

СКТМ Девня '2016 стартира шеметно Държавното отборно първенство по тенис на  маса за мъже
СКТМ Девня '2016 стартира шеметно Държавното отборно първенство по тенис на маса за мъже

Нишикори записа историческо постижения в мъжкия тенис - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Нишикори записа историческо постижения в мъжкия тенис - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров се завръща и на турнирите в Китай - Тенис - Мъже - Gong.bg

От топ 10 на световния тенис до проблемите с алкохола, депресията и прага  на психиатрията - Webcafe.bg
От топ 10 на световния тенис до проблемите с алкохола, депресията и прага на психиатрията - Webcafe.bg

Световният шампион победи олимпийския във финала на тенис на маса -  Topsport.bg
Световният шампион победи олимпийския във финала на тенис на маса - Topsport.bg

Тенис анализи

Тийм спечели среднощната драма срещу Вавринка в Париж - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Тийм спечели среднощната драма срещу Вавринка в Париж - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор Димитров изпадна от топ 20 на световната ранглиста - По света и у  нас - БНТ Новини
Григор Димитров изпадна от топ 20 на световната ранглиста - По света и у нас - БНТ Новини

Григор Димитров е във финансовия топ 20 на тениса - Mediapool.bg

36 спортисти си тръгнаха с тенис "Оскар"-и от "VRATSA Open 2016" - Tennis.bg

Най-известните тенисисти в Instagram – ZDRAVEN.BG

Алкарас и Циципас ще се борят за титлата на турнира в Барселона - Тенис -  Мъже - Gong.bg
Алкарас и Циципас ще се борят за титлата на турнира в Барселона - Тенис - Мъже - Gong.bg

Григор е "Мистър 400": Къде го нарежда постижението и кои са най-паметните  победи? | Корнер.dir.bg
Григор е "Мистър 400": Къде го нарежда постижението и кои са най-паметните победи? | Корнер.dir.bg