атом Разочароващ найдоброто футбол манчестър сити ливърпул експанзия кабина Да бъдат преследвани

Манчестър Сити - Ливърпул по ТВ: Къде да гледаме дербито от Висшата лига?

Ливърпул - Манчестър Сити 3:0, "Анфийлд" е на крака! - Topsport.bg

Манчестър Сити детронира Ливърпул в шоу с 5 гола (ВИДЕО)

Манчестър Сити - Ливърпул 1:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Висша лига се завръща с голямо дерби: "Манчестър Сити - Ливърпул"

Над 3,5 гола на Сити – Ливърпул на 2,25 – Тема Спорт

Ливърпул - Манчестър Сити, 10.11.2019, пакетна цена от 1395 Евро

Ливърпул удари 3:2 Манчестър Сити и е на финала за Купата на Англия (ВИДЕО)  - Спорт - Телеграф
Ливърпул удари 3:2 Манчестър Сити и е на финала за Купата на Англия (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф

Голямата битка между Манчестър Сити и Ливърпул предложи всичко, но не и  победител - Футбол свят - Англия - Gong.bg
Голямата битка между Манчестър Сити и Ливърпул предложи всичко, но не и победител - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Манчестър Сити - Ливърпул по ТВ: В колко часа и къде да гледаме 1/2-финала  в турнира ФА Къп?
Манчестър Сити - Ливърпул по ТВ: В колко часа и къде да гледаме 1/2-финала в турнира ФА Къп?

Манчестър Сити - Ливърпул 2:1 /първо полувреме/ - Футбол свят - Англия -  Gong.bg
Манчестър Сити - Ливърпул 2:1 /първо полувреме/ - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Манчестър Сити - Ливърпул 1:1 / репортаж/ - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Манчестър Сити - Ливърпул: Кога и къде да гледаме дербито във Висшата лига?  (ВИДЕО) - Спортни новини
Манчестър Сити - Ливърпул: Кога и къде да гледаме дербито във Висшата лига? (ВИДЕО) - Спортни новини

Манчестър Сити остава в борбата за титлата след обрат и разгром над Ливърпул  - По света и у нас - БНТ Новини
Манчестър Сити остава в борбата за титлата след обрат и разгром над Ливърпул - По света и у нас - БНТ Новини

Челси ще опита да спре и Манчестър Сити, Ливърпул търси обратен път към  победите - Спортни новини
Челси ще опита да спре и Манчестър Сити, Ливърпул търси обратен път към победите - Спортни новини

БТА :: Ливърпул нанесе първо поражение на Манчестър Сити с гол на Мохамед  Салах през второто полувреме
БТА :: Ливърпул нанесе първо поражение на Манчестър Сити с гол на Мохамед Салах през второто полувреме

Манчестър Сити победи Ливърпул в луд мач с 5 гола - Последни Новини от  DNES.BG
Манчестър Сити победи Ливърпул в луд мач с 5 гола - Последни Новини от DNES.BG

Ливърпул - Манчестър Сити 1:0 /репортаж/ - Футбол свят - Англия - Gong.bg

Манчестър Сити и Ливърпул не се биха в динамичен мач

Клубният футбол се завръща ударно с дерби Манчестър Сити - Ливърпул

Ливърпул победи Манчестър Сити в мач с пет гола и е финалист за купата на  Англия - Стадион
Ливърпул победи Манчестър Сити в мач с пет гола и е финалист за купата на Англия - Стадион

Ман Сити - Ливърпул 2:2 - Gol

Манчестър Сити ще се разправи с Ливърпул

Манчестър Сити – Ливърпул: Головете са гарантирани

Клубният футбол се завръща ударно с дерби Манчестър Сити - Ливърпул - По  света и у нас - БНТ Новини
Клубният футбол се завръща ударно с дерби Манчестър Сити - Ливърпул - По света и у нас - БНТ Новини

Ливърпул и Манчестър Сити направиха зрелищно равенство в страхотен мач - По  света и у нас - БНТ Новини
Ливърпул и Манчестър Сити направиха зрелищно равенство в страхотен мач - По света и у нас - БНТ Новини