Home

път лоялност завършек тенис европа Bleed сяра Екстремни

16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа  в Плевен
16 българчета ще играят във втория кръг на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен

Победи за Нестеров и Десподов в турнири от "Тенис Европа" - Tennis.bg

Нови 20 български победи на турнир от Тенис Европа в Пловдив

Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже -  Gong.bg
Европа поведе на Света след първия ден на "Лейвър къп" - Тенис - Мъже - Gong.bg

Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта  Марина
Само българчета се класираха за финалите на турнир от Тенис Европа в Санта Марина

Тенис Клуб Приста град Русе | Ruse

Янева и Кръстенова във втори кръг на Тенис Европа в Пловдив

Турнир на Тенис Европа до 14 години се провежда на кортовете на ТК  “Фаворит“ : Вестник Знаме - новини Пазарджик и областта
Турнир на Тенис Европа до 14 години се провежда на кортовете на ТК “Фаворит“ : Вестник Знаме - новини Пазарджик и областта

Аврамовски и Коцева се... - Българска федерация по тенис | Facebook

БТА :: Световният отбор остави на нула тима на Европа след първия ден на  "Лейвър къп"
БТА :: Световният отбор остави на нула тима на Европа след първия ден на "Лейвър къп"

Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 г. от Тенис Европа – Тенис от  България и Света
Бургас ще бъде домакин на турнира до 16 г. от Тенис Европа – Тенис от България и Света

7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис  Европа във Варна - Спорт
7 българчета се класираха за осминафиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа във Варна - Спорт

Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София -  Искра.бг
Брияна Иванова е шампионка на турнир от Тенис Европа до 14 в София - Искра.бг

Бургас ще приеме турнир до 16 години от Тенис Европа - По света и у нас -  БНТ Новини
Бургас ще приеме турнир до 16 години от Тенис Европа - По света и у нас - БНТ Новини

7 българчета на четвъртфиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа в Бургас  - По света и у нас - БНТ Новини
7 българчета на четвъртфиналите на турнир до 14 г. от Тенис Европа в Бургас - По света и у нас - БНТ Новини

Новини - Българска федерация по тенис

Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен!  | Плевен За Плевен
Двама българи на полуфиналите на турнир до 16 г. от Тенис Европа в Плевен! | Плевен За Плевен

Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в  София
Седем българи се класираха за четвъртфиналите на турнир от Тенис Европа в София

15 българчета са в топ 100 на ранглистите на Тенис Европа - Nova.bg

Осем българи започнаха с победи на турнир от Тенис Европа в Хасково

България отново стана европейски шампион по тенис - Новини СЕГА

Пловдивски четвъртфинал на Тенис Европа в София

Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис  Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти
Елеонора Тонева спечели титла и второ място на турнир от първа категория на Тенис Европа във Франция - Българска Асоциация на Родителите на Тенисисти

Бургас приема турнир от Тенис Европа | Грамофона - новини от Бургас,  България и света.
Бургас приема турнир от Тенис Европа | Грамофона - новини от Бургас, България и света.