Home

придържам Забележка разнебитен линейка славия цска скромен Вътре щракване

Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с  играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg
Славия разгроми ЦСКА на хокей, 30 минути чакат линейка заради инцидент с играч на „армейците“ - Още спорт - Зимни спортове - Gong.bg

Славия - ЦСКА 0:1 - Gol

След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на  терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg
След инцидента с вратаря на „Славия”: Абсурд с линейката, пристигнала на терена (ВИДЕО) - Инциденти - Спорт - Здравей, България - Nova.bg

Сериозни трудности с отварянето на линейката на стадион "Славия" - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Сериозни трудности с отварянето на линейката на стадион "Славия" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха  с минути? - Bgonair
След инцидента с вратаря на "Славия": Защо врати на линейка не се отвориха с минути? - Bgonair

Не могат да отворят линейка за тежко пострадал вратар при победа на ЦСКА

Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. —  FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:1 29 септември 2007 г. 15:30 ч. — FCCSKA.com фенсайт на ЦСКА

Кошмарен инцидент с Георги Петков прекъсна „Славия“ – ЦСКА – Рикошет

ЦСКА-София“ спечели мач с припаднал вратар и счупена линейка - Новини СЕГА

Линейка на "Армията" и меле след жесток сблъсък ВИДЕО

Кошмар в Първа лига - Петков бе откаран с линейка от стадион "Славия"

Кошмарен инцидент с Георги Петков прекъсна "Славия" - ЦСКА - bTV Спорт

Кошмарна гледка! Не могат да отворят линейката за пострадалия Георги Петков  ВИДЕО
Кошмарна гледка! Не могат да отворят линейката за пострадалия Георги Петков ВИДЕО

Георги Петков в болница след свиреп сблъсък с Кайседо, на "Овча купел" се  борят с линейка
Георги Петков в болница след свиреп сблъсък с Кайседо, на "Овча купел" се борят с линейка

Славия - ЦСКА 0:1, автогол на Мартин Георгиев изведе гостите напред в  резултата - News.bg
Славия - ЦСКА 0:1, автогол на Мартин Георгиев изведе гостите напред в резултата - News.bg

ЦСКА не сбърка и срещу Славия, за да продължи победната си серия в  преследването на титлата
ЦСКА не сбърка и срещу Славия, за да продължи победната си серия в преследването на титлата

Пет гола, червени картони и линейка при обрат на ЦСКА срещу Славия - Труд

ЦСКА победи Славия с 3:2 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

РЕПОРТАЖ: Славия - ЦСКА 2:3 - YouTube

Важна победа за ЦСКА: Обърна Славия с 3:2 - Последни Новини от DNES.BG

С три корнера ЦСКА - София би Славия в трилър, червени картони и тежка  контузия белязаха мача
С три корнера ЦСКА - София би Славия в трилър, червени картони и тежка контузия белязаха мача