Home

фармацевт Уолтър Кънингам да се избегне глушкова тенис Процес на вземане на път Намалете субективен

Браво: Денислава Глушкова стартира с победа на турнира по тенис в Оточец -  Спорт - Телеграф
Браво: Денислава Глушкова стартира с победа на турнира по тенис в Оточец - Спорт - Телеграф

Денислава Глушкова със 7 от 7 в Турция

Новини - Българска федерация по тенис

Джейсън Гладуиш и Андрея Глушкова с титла от Държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Джейсън Гладуиш и Андрея Глушкова с титла от Държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

Денислава Глушкова ще играе на финала на турнира по тенис в Созопол

Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис - Новини  от Actualno
Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис - Новини от Actualno

Денислава Глушкова е на осминафинал при девойките в Австралия - Стадион -  БНР Новини
Денислава Глушкова е на осминафинал при девойките в Австралия - Стадион - БНР Новини

Ясни са победителите по тенис на двойки на Държавното първенство на закрито  в Благоевград - Искра.бг
Ясни са победителите по тенис на двойки на Държавното първенство на закрито в Благоевград - Искра.бг

Антъни Генов и Денислава Глушкова – шампиони на Държавното лично първенство  по тенис до 18 г. ᐉ Новини - Tribune.bg
Антъни Генов и Денислава Глушкова – шампиони на Държавното лично първенство по тенис до 18 г. ᐉ Новини - Tribune.bg

Калоян Шиков и Андрея Глушкова шампиони на сингъл на турнира на Тенис  Европа в Пазарджик
Калоян Шиков и Андрея Глушкова шампиони на сингъл на турнира на Тенис Европа в Пазарджик

БТА :: Денислава Глушкова стана шампионка на турнир по тенис в Анталия

Глушкова спаси два мачбола, но загуби в дебюта на "Уимбълдън" - Новини СЕГА

Виктория Томова се смъкна със 7 места, 19-годишната Денислава Глушкова  записа рекордно класиране в новата ранглиста на WTA
Виктория Томова се смъкна със 7 места, 19-годишната Денислава Глушкова записа рекордно класиране в новата ранглиста на WTA

Гергана Топалова и Денислава Глушкова се класираха за 1/2-финалите в  Созопол - Тенис - Жени - Gong.bg
Гергана Топалова и Денислава Глушкова се класираха за 1/2-финалите в Созопол - Тенис - Жени - Gong.bg

Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис |  Корнер.dir.bg
Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис | Корнер.dir.bg

Глушкова е на 1/8-финал в Ираклион, Каратанчева и Спасова влязоха в  основната схема – TennisKafe
Глушкова е на 1/8-финал в Ираклион, Каратанчева и Спасова влязоха в основната схема – TennisKafe

Димитров и Глушкова... - Българска федерация по тенис | Facebook

Андрея Глушкова с второ място на сингъл на турнир от Тенис Европа в Гърция  - VoiceInSport.bg
Андрея Глушкова с второ място на сингъл на турнир от Тенис Европа в Гърция - VoiceInSport.bg

БТА :: Денислава Глушкова ще играе за титлата на турнир по тенис в Анталия

Денислава Глушкова триумфира с титлата на турнира за жени в Санта Марина -  По света и у нас - БНТ Новини
Денислава Глушкова триумфира с титлата на турнира за жени в Санта Марина - По света и у нас - БНТ Новини

Терзийска спечели българското дерби с Глушкова и ще спори за трофея в  Созопол - Tennis.bg
Терзийска спечели българското дерби с Глушкова и ще спори за трофея в Созопол - Tennis.bg