Home

Както и да е изплащане органичен бфс велико търново футбол 11 Hold виене на свят ароматен

Български Футболен Съюз - БФС поздравява националите ни по мини футбол за  класирането на 1/8-финал на Мондиала в ОАЕ
Български Футболен Съюз - БФС поздравява националите ни по мини футбол за класирането на 1/8-финал на Мондиала в ОАЕ

ФК Янтра Габрово | Габрово

Български Футболен Съюз - Аматьорската футболна лига към БФС организира  фестивал по футбол за девойки до 12г. във Велико Търново
Български Футболен Съюз - Аматьорската футболна лига към БФС организира фестивал по футбол за девойки до 12г. във Велико Търново

Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET  - Новини по всяко време
Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET - Новини по всяко време

Хебър победи Етър (Велико Търново) – Спортният сайт на Пазарджик

Малки футболисти от 13 отбора се включиха във футболен празник във Велико  Търново - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Малки футболисти от 13 отбора се включиха във футболен празник във Велико Търново - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! -  Спортни новини
Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! - Спортни новини

Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв.  от наказания
Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв. от наказания

Български Футболен Съюз - Начало

Юношите младша на "Монтана" са шампиони на зона „Велико Търново" - Спорт

Председателят на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново откри зимен  турнир в Павликени | Павликени.com
Председателят на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново откри зимен турнир в Павликени | Павликени.com

БТА :: БФС обяви промяна в програмата на Първа лига

Купа Велико Търново | ФК БОТЕВ ДЕБЕЛЕЦ

Дряново посреща 24 - отбора от региона и страната в 4-то издание на Детски  Футболен Турнир за купата на вафли „БОРОВЕЦ” - ЗЕТРА медия
Дряново посреща 24 - отбора от региона и страната в 4-то издание на Детски Футболен Турнир за купата на вафли „БОРОВЕЦ” - ЗЕТРА медия

Даниел Панов сезира Изпълкома и президента на БФС за системното ощетяване  на „Етър"
Даниел Панов сезира Изпълкома и президента на БФС за системното ощетяване на „Етър"

ОФИЦИАЛНО: БФС промени часа на Левски - Черно море

ЦСКА на балотаж във Велико Търново - Gol

Завърши турнира по случай Деня на детето - БФС - Зонален Съвет София

БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и  у нас - БНТ Новини
БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и у нас - БНТ Новини

Кметът на Община Велико Търново сезира БФС за ощетяване на Етър срещу ЦСКА

Новини - БФС - Зонален Съвет София

Сериозни дербита за Купата на БФС при юношите старша възраст

ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното  класиране
ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното класиране